Eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem

O nas

Jesteśmy opiekunami finansowymi i ekspertami w swojej dziedzinie. Ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi. Rodzicami, dziećmi, wnukami. I to głównie na tych rolach społecznych oparta jest filozofia naszej firmy. Doskonale wiemy z jakimi problemami muszą się mierzyć współczesne rodziny, gdyż sami zmagamy się z podobnymi.

Mamy świadomość jak ważne, i niejednokrotnie bardzo trudne, jest zapewnienie stabilnej przyszłości najbliższym, dlatego  chcemy Ci pomóc w jej zabezpieczeniu poprzez wsparcie w podejmowaniu możliwie najlepszych finansowych decyzji.

Misja

Zależy nam przede wszystkim na tym byś sam był w stanie ocenić i nazwać swoje potrzeby. Taka jest nasza rola: doradzać nie decydować. Wybranie najkorzystniejszego rozwiązania jest dopiero kolejnym etapem. Chcemy żeby nasza relacja oparta była na dialogu. Nie będziemy usilnie przekonywać Cię do jednego rozwiązania, ale zrobimy wszystko by znaleźć ścieżkę dobraną do Twoich potrzeb.

Co nas wyróżnia

Wierzymy, że jak w każdej relacji międzyludzkiej tak i tutaj, na płaszczyźnie finansowej, najważniejsze jest zaufanie. Na samej górze jesteś zawsze Ty, Twoje cele i potrzeby. Etyka społeczna jest nieodłącznym elementem naszej działalności.

Rynek oferuje bogatą ilość usług kredytowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że poznanie wszystkich może być dla Ciebie trudne. Jesteś zajętym człowiekiem, a my szanujemy Twój czas. Dlatego oddajemy swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w Twoje ręce i zapewniamy, że współpraca ta przyniesie Ci wymierne korzyści.

Nasz zespół

Magdalena Piotrkowska

Prezes Zarządu
793 712 003
m.piotrkowska@equalia.pl

W życiu nie ma porażek są tylko rezultaty naszych działań.
Jeśli coś nie funkcjonuje to po prostu zmień sposób postępowania i idź do przodu.

W życiu zawodowym i prywatnym cenię przyjaźń, lojalność, słowność i szacunek. Wszystkie moje działania zmierzają ku temu, by firma była jak najlepszym miejscem do pracy, a największą nagrodą jest dla mnie Klient, trafiający do nas z polecenia. Jest to bardzo budujące i motywujące do ciągłego rozwoju. Uwielbiam sport, który stanowi swoisty reset dla zmęczonego umysłu. W przyszłości chciałabym założyć fundację oraz doprowadzić do tego, by marka Equalia Family Office stała się synonimem pracodawcy idealnego.

Beata Kamińska

Ekspert finansowy
Oddział Katowice
513 483 705
b.kaminska@equalia.pl

Każdy człowiek powinien żyć tak, by stanowić wzór dla innych

W pracy jak i w życiu prywatnym jestem tym samym człowiekiem, ceniącym te same wartości i wyznającym te same zasady. Jestem osobą empatyczną i etyczną. Lubię nawiązywać kontakty i spędzać czas w towarzystwie bliskich mi ludzi. Mam bardzo sprecyzowany plan na przyszłość: być szczęśliwą.

Dawid Piekarz

Ekspert finansowy
509 103 600
d.piekarz@equalia.pl

Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.

Założenie rodziny spowodowało, że największą wartością jest dla mnie stawianie dobra innych ponad wszystko. Zawodowo swoje siły koncentruję na pomaganiu Klientom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych. Kluczem do powodzenia w życiu jest zaangażowanie, otwartość oraz umiejętność słuchania. Wierzę, że wszystko co robię dzisiaj, służy stabilizacji przyszłości mojej i moich najbliższych.

Konrad Poznański

Ekspert finansowy
602 181 831
k.poznanski@equalia.pl

Przekraczam własne granice

W szkole nieśmiały chłopiec. Dzisiaj, wciąż pracujący nad sobą, spełniający swoje marzenia, mężczyzna. W pracy staram się wskazywać innym sposoby na realizację ich planów i pragnień. W życiu zawodowym ważne jest dla mnie zaufanie do partnera oraz silnie ukształtowany kręgosłup moralny. Prywatnie jestem spełnionym tatą trójki maluchów. Lubię długie spacery i bieganie. W przyszłości chciałbym zbudować majątek oparty na nieruchomościach pod wynajem, który zapewniłby spokojne życie mojej rodzinie.

Nasi Partnerzy

Menu